Ekonomi
Giriş Tarihi : 31-05-2021 20:11   Güncelleme : 31-05-2021 20:11

İl Müdürlüğümüzde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği

​ “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” kapsamında İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde çalışan kadın personelin “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” kutlandı

İl Müdürlüğümüzde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği

“8 Mart Dünya Kadınlar Günü” kapsamında İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde çalışan kadın personelin “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” kutlandı.

Kutlamaya İl Tarım ve Orman Müdürü Edip Birşen, İl Müdür Yardımcısı Vekili Lütfi Kolotoğlu ve beraberindeki heyet katıldı.

Kutlamaya İl Tarım ve Orman Müdürü Edip Birşen, beraberindeki heyetle İl Müdürlüğümüzde çalışan kadın personelini tek tek ziyaret ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan Birşen,  yaptığı konuşmada; “Değerli mesai arkadaşlarım idare olarak her zaman olduğu gibi bu özel gününüzde de yanınızda olduğumuzu bir kez daha dile getirmek istiyorum. Başta şehit anneleri ve eşleri olmak üzere hepinizin ve şahsınızda bütün kadınların kadınlar gününü kutluyor sevdiklerinizle sağlıklı huzurlu bir hayat geçirmenizi diliyorum” dedi.

Kadının elinin değdiği her işin başarıyla neticeleneceğine inandıklarını belirten Birşen, kadın çiftçilerin, tarlasında, bahçesinde, bağında, serasında, ahırında, ağılında üretim süreci içinde aktif bir şekilde bulunmasına yönelik her türlü desteği verdiklerini belirterek, Bu düşüncelerle; emekleri, sevgileri, fedakârlıkları, mücadeleleriyle umutlarımızı yeşerten bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyor, sağlık ve huzur içinde mutlu bir yaşam diliyorum dedi.