Eğitim
Giriş Tarihi : 07-07-2021 01:17   Güncelleme : 07-07-2021 01:17

DOKAP’tan Rektörümüze Ziyaret

Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) Başkanı Hakan Gültekin, Başkan Yardımcıları M

DOKAP’tan Rektörümüze Ziyaret

Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) Başkanı Hakan Gültekin, Başkan Yardımcıları M. Kemal Bilgin ve Şeref Demir, DOKAP İzleme ve Değerlendirme Koordinatörü Tolgahan Köken ile birlikte Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’e nezaket ziyaretinde bulundu.

DOKAP Bölge Kalkınma Programı (2021-2023) tanıtım toplantısı için Gümüşhane’de bulunan DOKAP Heyeti, Gümüşhane Valiliği toplantı salonunda yapılan toplantı öncesinde Rektörümüzü ziyaret etti. Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette bölgede gerçekleştirilmesi planlanan projelere değinilirken, bölgenin sorunlarıyla ilgili de fikir alışverişinde bulunuldu.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek konuya ilişkin olarak şu açıklamalarda bulundu: “Gümüşhane ili ve bölge illerimizde yatırım ve kalkınma programları düzenleyen DOKAP, ekonomik istikrar ve kalkınmaya daima destek olmuştur. Bölgemizin ve ilimizin katma değer üreten projelerinin hayata geçirilmesi için Gümüşhane Üniversitesi olarak karşılıklı iş birliği ve güç birliğine her zaman hazır olduğumuzun altını bir kez daha çizmek isterim. Bu anlamda bizler üniversite olarak her daim paydaşlarımızla yan yana tavır sergilemeyi ilimizin ve bölgemizin gelişimi için bir borç biliyoruz. Bu düşüncelerden hareketle karşılıklı çalışmaların artarak, devam etmesi adına başta DOKAP Başkanımız Hakan Gültekin olmak üzere tüm üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”